Що треба знати про діяльність Прозорро

Що треба знати про діяльність Прозорро

Перш за все вам слід розуміти, що портал всеукраїнських державних закупівель Прозорро, поступово стає вкрай популярним. Це дає вам можливість зробити все для того, щоб ви в результаті могли відповідально поставитися до вирішення питання щодо пошуку нових привабливих тендерних пропозицій. Так як саме державні організації й досі залишаються найбільш потенційно привабливими замовниками певних видів товарів, послуг та робіт, вам варто зробити все необхідне для того, щоб ви також могли стати частиною даного процесу та отримали цілком реальні шанси на перемогу в тендерах. Це відкриє для вас велику кількість нових перспектив, так що якщо ви маєте бажання формувати свою власну стратегію, то робити це краще за все саме через портал Прозорро.

Стратегія порталу Прозорро

Так що ж вам необхідно знати про діяльність даного порталу, щоб в результаті у вас була можливість побудувати власну переможну стратегію? Насамперед слід зрозуміти, що тут все завжди проводиться максимально відкрити та честно. Тобто якщо раніше отримати шанс на велике державне замовлення можна було лише за допомогою зв’язків або забаря, то наразі все же вже давно в минулому. Діяльність державних структур знаходиться під щільним контролем, так що ви просто зобов’язані поступово будувати свою власну систему проведення торгів, щоб в результаті мати все необхідне для будування власної переможної стратегії. При цьому не слід забувати про той факт, що все буде цілком прозоро, і що перемога дістанеться тільки тому підприємству, що зможе надати найбільш привабливі умови.

Якщо ви вирішите зареєструватися на порталі, то досить швидко зрозумієте, що зробити це там не має можливості. Причина в тому, що реєстрація проходить на спеціальних акредитованих майданчиках, де у вас така можливість буде. Саме через них ви потім будете вести свою діяльність в області державних закупівель, тобто є сенс знайти найбільш зручний майданчик, робота з яким буде максимально комфортною. Прикладом такого майданчика может бути сайт tender.uub.com.ua. Тут ви можете знайти все необхідне для того, щоб якомога швидше стати частиною тендерної системи та почати свій власний шлях у цьому напрямку. 

В перспективі у вас також будет необхідність дізнатися більше інформації і про інші особливості роботи порталу. Зокрема, вам треба пройти певний екскурс в плані процесу проведення торгів, щоб ви могли завжди бути готовими до певних викликів. Ми можемо сказати, що кожен тендер це своєрідний аукціон, на якому проходить розіграш привабливого замовлення з боку державних організації. Всі такі замовлення можуть бути вкрай перспективними, так як кожне з них может подарувати вам можливість отримати непоганий прибуток. Сам аукціон проходить у три етапи, між якими проходить небагато часу. На кожному з етапів вам необхідно буде зменшувати ціну за свої товари та послуги, що в результаті допоможе виявити переможця у тендері.

 А переможцем стане те підприємство, що в результаті зможе запропонувати найбільш привабливі для державної організації умови. Причому сама державна організація навіть не матиме можливості відмовитися від послуг обраної на тендері компанії. Хоча варто визнати, що часом таке відбувається, але це можливо лише в тому випадку, коли компанія-учасник не змогла підготувати всі необхідні документи, що були необхідні державній організації. 

Тут також діє певна система штрафних санкцій, про яку слід знати ще до того, як починати працювати в області тенерів. Дізнатися про штрафи більш детально можна тут https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/shtrafy-prozorro. Тільки після цього ви зможете якісно підготуватися до участі у тендері.